за нас

J и K авто додаток ограничени е пронајден во 2009 година во Ningbo, со цел да им обезбеди на средни и мали клиенти поефикасно и квалитетни услуги. Како производител на вистински концепт, го прифаќаме мали и критички и измената на ред.

Со помош на вешти работници, како и искусни мајстори примерок, ние сме обезбедување на нашите клиенти се обезбеди квалитет и се чувствуваат олеснување искуства деловна соработка. Во годините ние успешно поставување добри деловни односи со Ферари, Поло Моторни во Германија, покривање САД и ДС покрие Холандија, UKCC покривка во Велика Британија итн Ние очекуваме еден ден да работат со вас на крајот.

Расте со клиент, ние постепено се формира широк спектар на производи од  универзално и клиентите  стилови, тие се  автомобили Корица, Сеат Корица, мото Корица, Фендер Корица, Тир покритие,  навистина многу покрива дека не можете да слика, но тие навистина постојат во нашата фабрика Ние сме тука чекање за вашата посета.

Сега имаме дистрибутери во Велика Британија и Nether земјиште, ако имате интерес, Ве молиме слободно контактирајте со нас.

Контакт COVERABC, да направат вашиот бизнис лесно како АБЦ. Добредојдени.


WhatsApp Online Chat !