Браник брод капак 2

Краток опис:

Ние сме manufacurer на капакот на браник, постојат 2 различни опции материјал, тие се акрилик и полиестер, сите материјал е во вид руно, кои ги штитат бојата на брод, како и браник. Функција: Тоа е еко-пријателски, одлична drapeability и мекост, да се смалуваат, молци, и отпорни на мувла, ниска апсорпција на влага, релативно брзо сушење. УВ, триење и отпорност на дамки. машина се перат или сува чистат. Везење: ние нудиме везот, како на барање на клиентот.


 • Мин Количина: 50-10000
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: 30% in advance, rest against copy of shipment paper.
 • детали за производот

  Тагови производ

  Here we show are examples we do or develope for clients, for detail or to know more, belive that our expericed knowledage will give you satisfied solution, write us to info@jkcorp.cn, your mail will be replied within 24 hours, thank u.

  Ние сме manufacurer на капакот на браник, постојат 2 различни опции материјал, тие се акрилик и полиестер, сите материјал е во вид руно, кои ги штитат бојата на брод, како и браник.

  Тема:

  Тоа е еко-пријателски, одлична drapeability и мекост, да се смалуваат, молци, и отпорни на мувла, ниска апсорпција на влага, релативно брзо сушење. УВ, триење и отпорност на дамки. машина се перат или сува чистат.

  Везење: ние нудиме везот, како на барање на клиентот.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !