сатен Рашири

Краток опис:

Сатен покрие карактеристика и предности: 1.Indoor автомобил покритие. 2.Fleece поддршка даде exta заштита на бојата на автомобилот. 3.It е целосно дише, да ги задржи автомобил без прав. 4.With предните и задните еластична полите да се одржи капакот на автомобил. 5. Со лесна гледање технологија 6.cost опсег: Usd35 to55 7.stretchability може да помогне да достигнат на Сит се вклопуваат во колата, покажуваат секс изглед на автомобилот. Материјални информации: материјал може да биде во црвено или црно или друга боја сакате, на тежината може да биде од 150gsm до 200gsm, како ...


 • Мин Количина: 50-10000
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: 30% in advance, rest against copy of shipment paper.
 • детали за производот

  Тагови производ

  Here we show are examples we do or develope for clients, for detail or to know more, belive that our expericed knowledage will give you satisfied solution, write us to info@jkcorp.cn, your mail will be replied within 24 hours, thank u.

  Сатен покрие карактеристика и предности:

  1.Indoor автомобил покритие.

  2.Fleece поддршка даде exta заштита на бојата на автомобилот.

  3.It е целосно дише, да ги задржи автомобил без прав.

  4.With предните и задните еластична полите да се одржи капакот на автомобил.

  5. Со лесна гледање технологија

  6.cost опсег: Usd35 to55

  7.stretchability може да помогне да достигнат на Сит се вклопуваат во колата, покажуваат секс изглед на автомобилот.

  Материјални информации: 

  Материјал може да биде во црвена или црна или друга боја сакате, на тежината може да биде од 150gsm до 200gsm како сакате, повеќе тешки потрајни, и поскапи.

  Обликот и големината на капакот

  Ние обезбедуваме универзална и измената на двата типа, како производител, вие сте добредојдени да се сомневаат и да ги достават она што го сакате, ние ќе бидеме во вашите услуги и секогаш.

  Работете со нас, ние ќе ги задоволат вашите requirment да се направи седан, џип, Ван, Р.В. и други што се очекува.

  Зошто да се користи автомобил cover- заштити вашата припадност, го спаси светот помалку за перење на вашиот автомобил.

  покрие автомобил може да биде dustproof, водоотпорен, и анти УВ, со цел да се задржи на вашиот автомобил далеку од прашина, птици и дрво измет како и дожд hazord за заштита на бојата на автомобилот, заштита на внатрешноста на возилото, како што цртичка одбор, навлака . Чувајте крадец далеку, понекогаш, вашите вредни предмети можеби штити и без да биде лесно бидејќи видов насловната скрие вашиот автомобил.

  Го спаси светот од страна на помалку време на перење на вашиот автомобил.

  Кои сме ние

  J и K авто додаток е производител во линија од 2009 година, работеше со голем автомобил покритие фабрика бродот и увозник и опрема дилер на бродот од Америка во Европа, да обезбеди клиент професионални услуги од самата производи на трговски услуги.

  Партнер некогаш и се уште работат: Ферари, Coverking, Поло мотор, ДС се покријат, 3 линии, UKCC, Sparco итн

  Очекува дека ќе биде следната што во нашата листа.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !