Набљудувачката мисија на отворен капак автомобил

Краток опис:

Мулти слој не ткаени функција и предности: 1.Outdoor покрие сите временски услови на автомобили. 2. Со добра dustproof, breathableability како и добра водоотпорен способност. 3.In сива или црна или сива боја сакате 4.With предните и задните еластична полите да се одржи капакот на автомобил. 5. Со двојно зголемена stiches цвест спектар 6.cost: USD15 to23.0 Материјал информации: Материјал ќе биде со 3% УВ angent да се задржи во материјалниот живот подолго, материјал може да биде од 130 gsm до 160gsm како сакате, повеќе тешки повеќе du ...


 • Мин Количина: 50-10000
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: 30% in advance, rest against copy of shipment paper.
 • детали за производот

  Тагови производ

  Here we show are examples we do or develope for clients, for detail or to know more, belive that our expericed knowledage will give you satisfied solution, write us to info@jkcorp.cn, your mail will be replied within 24 hours, thank u.

  Мулти слој функција не ткаени и предности:

  1.Outdoor сите автомобил покритие временски услови.

  2. Со добра dustproof, breathableability како и добра водоотпорен способност.

  3.In сива или црна или сива боја ви се допаѓа

  4.With предните и задните еластична полите да се одржи капакот на автомобил.

  5. Со двојно stiches подобрена споеви

  6.cost опсег: USD15 to23.0

  Материјални информации: 

  Материјал ќе биде со 3% УВ angent да се задржи во материјалниот живот подолго, материјал може да биде од 130 gsm до 160gsm како сакате, повеќе тешки потрајни, и поскапи.

  Обликот и големината на капакот

  Ние обезбедуваме универзална и измената на двата типа, како производител, вие сте добредојдени да се сомневаат и да ги достават она што го сакате, ние ќе бидеме во вашите услуги и секогаш.

  Работете со нас, ние ќе ги задоволат вашите requirment да се направи седан, џип, Ван, Р.В. и други што се очекува.

  Зошто да се користи автомобил cover- заштити вашата припадност, го спаси светот помалку за перење на вашиот автомобил.

  покрие автомобил може да биде dustproof, водоотпорен, и анти УВ, со цел да се задржи на вашиот автомобил далеку од прашина, птици и дрво измет како и дожд hazord за заштита на бојата на автомобилот, заштита на внатрешноста на возилото, како што цртичка одбор, навлака . 

  Чувајте крадец далеку, понекогаш, вашите вредни предмети можеби штити и без да биде лесно бидејќи видов насловната скрие вашиот автомобил.

  Го спаси светот од страна на помалку време на перење на вашиот автомобил.

  Кои сме ние

  J и K авто додаток е производител во линија од 2009 година, работеше со голем автомобил покритие фабрика бродот и увозник и опрема дилер на бродот од Америка во Европа, да обезбеди клиент професионални услуги од самата производи на трговски услуги.

  Партнер некогаш и се уште работат: Ферари, Coverking, Поло мотор, ДС се покријат, 3 линии, UKCC, Sparco итн

  Очекува дека ќе биде следната што во нашата листа.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !