покритие гума складирање

Краток опис:

Јапонија покрие гума покритие резервна гума се користи за чување на гумите. Како производителот на објектот повеќе од 10 години, го прифаќаме специјален дизајн на купувачи, форма, големина и барање прифати мали Количина ред. Материјал за ставка е 150D сребро обложени полиестер. Нашата перница се продаваат во САД, Австралија, Германија, Сингапур, Nether земјиште итн J и K авто додаток е производителот за шиење додаток од 2009 година, работи со Ферари и Поло мотор итн период од 5 до 6 години на измената на нивните производи, имаме o ...


 • Мин Количина: 50-10000
 • Порт: Ningbo или Шангај
 • Начин на плаќање: 30% in advance, rest against copy of shipment paper.
 • детали за производот

  Тагови производ

  Here we show are examples we do or develope for clients, for detail or to know more, belive that our expericed knowledage will give you satisfied solution, write us to info@jkcorp.cn, your mail will be replied within 24 hours, thank u.

  Јапонија покрие гума

  Резервни гуми капак се користи за чување на гумите. Како производителот на објектот повеќе од 10 години, го прифаќаме специјален дизајн на купувачи, форма, големина и барање прифати мали Количина ред.

  Материјал за ставка е 150D сребро обложени полиестер.

   Нашата перница се продаваат во САД, Австралија, Германија, Сингапур, Nether земјиште, итн

  J и K авто додаток е производителот за шиење додаток од 2009 година, работи со Ферари и Поло мотор итн период од 5 до 6 години на нивните измената на производи, имаме над 50 вработени, тие се вешти и искусни во линија над 5 до 10 години , ние сме горди на обезбедување на стабилен и сигурен квалитет.

   

  Вие сте добредојдени да не контактирате во секое време.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !