mbështetjen pambuku mbuluar 600D PP vend

Përshkrim i shkurtër:

600D pambuku mbrapa customizing vend të mbuluar auto i prodhuar nga 600 denier UP poliestër pambuku mbështetur veshura, duke i dhënë mbrojtje të plotë dhe duke ofruar një pamje ultra zgjuar. Mbulon mund të jenë kovë lartë apo kovë të ulët, mund të jetë me krahun tjetër mbulesë etj, qese të ajrit hapjes etj modeli mbuluar Honda, Audi, Citroen, Isuzu, Iveco, toka Rove etj E rëndësishme: foto tregon këtu është nga faqja e internetit të klientit, kjo është vetëm për të treguar qëllimin. J dhe k auto accessory është me 30 deri në 40 punëtorë të aftë, pro ...


 • FOB Çmimi: për t'u konfirmuar.
 • Min Qty: për t'u konfirmuar
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  600D pambuku mbrapa customizing vend të mbuluar auto

  Prodhuar nga 600 denier UP poliestër pambuku mbështetur veshura, duke i dhënë mbrojtje të plotë dhe duke ofruar një pamje ultra zgjuar.

  Mbulon mund të jenë kovë të lartë apo të ulët kovë, mund të jetë me krahun tjetër mbulesë etj, hapjes së jastëkut me ajër etj

  Model mbuluar Honda, Audi, Citroen, Isuzu, Iveco, toka Rove etj

  E rëndësishme: foto tregon këtu është nga website klientit, kjo është vetëm për të treguar qëllimin.

  J dhe k auto accessory është me 30 deri në 40 punëtorë të aftë, zona e prodhimit është 1300 metër katror, ​​100% për tregun e eksportit,

  shërbejë klientëve nga Evropa dhe SHBA etj zbatimit të sistemit të CAD, ndjekin sistemin ISO9001, ju japin asured dhe e garantuar cilësinë dhe shërbimet.

  Ju jeni të mirëpritur të na kontaktoni për të punuar në universale ose customizing vendesh auto mbulon.

   


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !