SMMS mbuluar në natyrë e makinave

Përshkrim i shkurtër:

Multi shtresë jo të endura funksion dhe avantazhet: 1.Outdoor të gjitha makinave të mbuluar kusht motit. 2.With papërshkueshëm nga pluhuri mirë, breathableability si dhe aftësinë për të mirë i papërshkueshëm nga uji. 3.In ngjyrë gri apo të zezë ose gri preferoni 4. Me para dhe cepin e pasme elastike për të mbajtur mbuluar në makinë. 5.With stiches dyfishtë zgjeruara damar varg 6.cost: USD15 to23.0 info Materiali: Materiali do të jetë me 3% angent UV për të mbajtur jetën materiale më të gjatë, materiali mund të jetë nga 130 GSM në 160gsm si ju preferoni, më e rëndë më du ...


 • Min Qty: 50-10000
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Pagesës: 30% in advance, rest against copy of shipment paper.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Here we show are examples we do or develope for clients, for detail or to know more, belive that our expericed knowledage will give you satisfied solution, write us to info@jkcorp.cn, your mail will be replied within 24 hours, thank u.

  shtresë Multi jo të endura funksion dhe avantazhe:

  1.Outdoor të gjitha makinave të mbuluar kusht motit.

  2.With papërshkueshëm nga pluhuri mirë, breathableability si dhe aftësinë për të mirë i papërshkueshëm nga uji.

  3.In ngjyrë gri apo të zezë ose gri preferoni

  front 4. Me dhe hem pasme elastike për të mbajtur mbuluar në makinë.

  5.With stiches dyfishtë shtresë të zgjeruara

  varg 6.cost: USD15 to23.0

  info material: 

  Materiali do të jetë me 3% angent UV për të mbajtur jetën materiale më të gjatë, materiali mund të jetë nga 130 GSM në 160gsm si ju preferoni, më e rëndë më të qëndrueshme dhe më të shtrenjtë.

  Formën dhe madhësinë e mbuluar

  Ne ofrojmë universal dhe customizing dyja llojet, si prodhues, ju jeni të mirëpritur për të vënë në dyshim dhe të paraqesë atë që ju dëshironi, ne do të jetë në shërbimet tuaja gjithmonë.

  Punojnë me ne, ne do të takohemi requirment tuaj për të bërë sedan SUV, Van, RV dhe të tjerët ju presim.

  Pse Përdorimi makinë fshehjen mbrojtur përkasin tuaj, ruani larjen botëror pak makinën tuaj.

  mbuluar Car mund të jetë i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga uji, dhe anti UV, në mënyrë që të mbani makinën tuaj larg nga pluhuri, zog dhe bajgë e pemëve, si dhe shiu hazord për të mbrojtur bojë e makines, mbrojtjen e brendshme të makinës, të tilla si bordi dash, vend të mbuluar . 

  Mbani hajdut larg, ndonjëherë, gjërat vlefshme tuaj ndoshta mbrohet edhe pa qenë e pa lehtë, sepse mbulesa fshehur makinën tuaj.

  Shpëtuar botën nga herë më pak të larë makinën tuaj.

  Kush jemi ne

  J dhe K Auto accessory është prodhues në përputhje nga viti 2009, ka punuar me të madhe mbuluar makinë fabrikë në bord dhe importues dhe tregtari accessory në bord nga Amerika në Evropë, ofrojnë shërbime klientëve profesionale nga produktet e vetë për tregtinë e shërbimeve.

  Partner kurrë dhe ende punë: Ferrari, Coverking, Polo Motor, DS mbuluar, 3 Lines, UKCC, Sparco etj

  Presim që ju do të jetë një tjetër në listën tonë.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !